Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Views
eu: Bistak

en: Modules
eu: Moduluak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Database
eu: Datu-base

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Caching
eu: Cache-a

en: Appearance
eu: Itxura

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Testing
eu: Proba

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Content language
eu: Edukiaren hizkuntza

en: Status report
eu: Egoera txostena

en: Localization
eu: Kokapena

en: Top 'page not found' errors
eu: Azken 'orria ez da aurkitu' erroreak

en: Content translation
eu: Edukiaren itzulpena

en: Logging and errors
eu: Erregistroa eta erroreak

en: Regional and language
eu: Herrialde eta hizkuntza

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Available translation updates
eu: Hizkuntza eguneraketa eskuragarriak
