Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Modules
mk: Модули

en: Performance
mk: Перформанси

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата

en: Status report
mk: Извештај за статус

en: Localization
mk: Локализација

en: Top 'page not found' errors
mk: Најмногу грешки „Страницата не е најдена“
