Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Views
fi: Näkymät

en: Modules
fi: Moduulit

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Database
fi: Tietokanta

en: Available updates
fi: Saatavilla olevat päivitykset

en: Custom
fi: Oma

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Site information
fi: Sivuston tiedot

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Testing
fi: Testaus

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: About
fi: Tietoja

en: Content language
fi: Sisällön kieli

en: Status report
fi: Tilanneraportti

en: Localization
fi: Lokalisointi

en: Top 'page not found' errors
fi: Tavallisimmat 'sivua ei löydy' -virheet

en: Logs and records system events to syslog.
fi: Kirjaa järjestelmän tapahtumat lokitiedostoon.

en: Content translation
fi: Sisällön kääntäminen

en: Logging and errors
fi: Loggaus ja virheet

en: Regional and language
fi: Alue ja kieli

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät

en: Reverse proxy
fi: Käänteinen proxy

en: Available translation updates
fi: Käännösten saatavilla olevat päivitykset

en: Text formats and editors
fi: Tekstimuodot ja työkalut

en: Basic site settings
fi: Sivuston perusasetukset
