Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Available updates
gu: ઉપલબ્ધ અધતનો

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે
