Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Views
hi: द्रश्य

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Available updates
hi: उपलब्ध अद्यतन

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Input format
hi: इनपुट प्रारूप

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Appearance
hi: भेष

en: Site information
hi: साइट जानकारी

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Testing
hi: परिक्षण

en: About
hi: के बारे में

en: Status report
hi: स्थिति रिपोर्ट

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: Top 'page not found' errors
hi: शीर्ष 'पृष्ठ नहीं मिला' त्रुटियाँ

en: Logs and records system events to syslog.
hi: प्रणाली के वृत्तांत सिस्लॉग में लॉग करता है और रेकॉर्ड करता है।

en: Content translation
hi: अंतर्वस्तु अनुवाद

en: Recent log messages
hi: हाल के लॉग संदेश
