Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Changelog
hr: Dnevnik promjena

en: Modules
hr: Moduli

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Input format
hr: Format unosa

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Appearance
hr: Izgled

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Testing
hr: Testiranje

en: About
hr: Opis

en: Status report
hr: Izvješće statusa

en: Localization
hr: Lokalizacija

en: Top 'page not found' errors
hr: Najčešće pogreške vrste 'stranica nije pronađena'

en: Logs and records system events to syslog.
hr: Bilježi i sprema sistemskih događaja u zapisnik sustava.

en: Content translation
hr: Prijevod sadržaja

en: Logging and errors
hr: Zapisnik i pogreške

en: Regional and language
hr: Regija i jezik

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
