Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Legal
mr: कायदेशीर

en: Views
mr: याद्या

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Site information
mr: साइट ची माहिती
