Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Modules
my: Module များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Content translation
my: သတင်းအချက်အလက်များကို ဘာသာပြန်ခြင်း

en: Regional and language
my: နေရာဒေသနှင့် ဘာသာစကား
