Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Available updates
ta: கிடைக்கும் நிகழ்நிலைகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Input format
ta: உள்ளீட்டு படிமம்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Site information
ta: தள தகவல்கள்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: About
ta: பற்றி

en: Status report
ta: நிலை அறிக்கை

en: Top 'page not found' errors
ta: மேலான 'பக்கம் இல்லை' பிழைகள்

en: Content translation
ta: உள்ளடக்க மொழிபெயர்ப்பு

en: Regional and language
ta: வட்டாரம் மற்றும் மொழி
