Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Views
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: Email
th: อีเมล

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Available updates
th: แจ้งเตือนการอัพเดต

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Caching
th: ตั้งค่าแคช

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Site information
th: ข้อมูลเว็บไซต์

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Content language
th: ภาษาเนื้อหา

en: Status report
th: รายงานสถานะเว็บไซต์

en: Top 'page not found' errors
th: อันดับความผิดพลาดที่เกิดจากกรณี "ไม่พบหน้าที่ต้องการ' สูงสุด

en: Logs and records system events to syslog.
th: บันทึกเหตุการณ์ต่างๆ ที่เกิดขึ้นในระบบ

en: Content translation
th: แปลเนื้อหา

en: Logging and errors
th: เข้าสู่ระบบและข้อผิดพลาด

en: Regional and language
th: ภูมิภาคและภาษา

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด

en: Available translation updates
th: แจ้งเตือนการแปลอัพเดต

en: Text formats and editors
th: รูปแบบข้อความและแก้ไข
