Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Modules
ast: Preseos

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Input format
ast: Formatu d'entrada

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Caching
ast: Caché

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Site information
ast: Información del situ

en: Permissions
ast: Permisos

en: Testing
ast: Prebes
