Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Modules
ca: Mòduls

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Database
ca: Base de dades

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: Performance
ca: Rendiment

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Backups
ca: Còpies de seguretat

en: Appearance
ca: Aparença

en: Site information
ca: Informació del lloc web

en: Permissions
ca: Permisos

en: Testing
ca: Proves

en: About
ca: Detalls

en: Content language
ca: Llengua del contingut

en: Notification
ca: Notificació

en: Status report
ca: Informe d'estat

en: Localization
ca: Localització

en: Top 'page not found' errors
ca: Darrers errors de "pàgina no trobada"

en: Logs and records system events to syslog.
ca: Registra els esdeveniments del sistema al Syslog.

en: Content translation
ca: Traducció del contingut

en: Logging and errors
ca: Registre i errors

en: Regional and language
ca: Regió i llengua

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: Available translation updates
ca: Actualitzacions de traducció disponibles

en: Text formats and editors
ca: Formats de text i editors

en: Basic site settings
ca: Paràmetres bàsics del lloc
