Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Modules
cy: Modiwlau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Available updates
cy: Diweddariadau sydd ar gael

en: Custom
cy: Addasu

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Site information
cy: Gwybodaeth am y safle

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Testing
cy: Profi

en: Status report
cy: Adroddiad statws

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl

en: Top 'page not found' errors
cy: Gwallau top "heb ddarganfod y dudalen"

en: Logs and records system events to syslog.
cy: Yn logio a chofnodi digwyddiadau system i syslog.

en: Content translation
cy: Cynnwys y cyfieithiad
