Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Views
eo: Vidoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: Custom
eo: Propra

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: Performance
eo: Rendimento

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Status report
eo: Stata raporto

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko

en: Localization
eo: Asimilado

en: Top 'page not found' errors
eo: Plej gravaj eraroj de 'paĝo ne trovita'

en: Logs and records system events to syslog.
eo: Protokoloj kaj notoj pri sistemaj eventoj al sistemprotokolo.

en: Content translation
eo: Traduko de enhavo

en: Regional and language
eo: Landoj kaj langoj
