Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Legal
ja: 利用許諾

en: Views
ja: ビュー

en: Modules
ja: モジュール

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Database
ja: データベース

en: Available updates
ja: 利用可能なアップデート

en: Custom
ja: カスタム

en: Input format
ja: 入力書式

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Caching
ja: キャッシュ

en: Appearance
ja: テーマ

en: Site information
ja: サイト情報

en: Permissions
ja: 権限

en: Testing
ja: テスト

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: Favicon
ja: お気に入りアイコン

en: About
ja: アバウト

en: Content language
ja: コンテンツの言語

en: Notification
ja: 通知

en: Status report
ja: サイトの状態

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス

en: Localization
ja: ローカライズ

en: Top 'page not found' errors
ja: 「ページが見つかりません」エラーの上位

en: Logs and records system events to syslog.
ja: syslog にログを記録。

en: Content translation
ja: コンテンツ翻訳

en: Logging and errors
ja: ログとエラーメッセージ

en: Regional and language
ja: 地域と言語

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ

en: Available translation updates
ja: 利用可能な翻訳の更新

en: Text formats and editors
ja: テキストフォーマットとエディター

en: Uninstall modules
ja: モジュールをアンインストール

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href=":module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href=":update">Update status handbook page</a>.
ja: 更新の通知が有効になっていません。新しいリリースに対して最新の状態を保つために、<a href=":module">モジュール管理ページ</a>で Update Manager モジュールを有効にすることを<strong>強くおすすめします</strong>。より詳しい情報は、<a href=":update">更新ステータスのハンドブックページ</a>を参照してください。

en: Basic site settings
ja: サイトの基本設定
