Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Modules
kk: Модульдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Status report
kk: Сайттың статусы

en: Top 'page not found' errors
kk: 404 қателері

en: Logs and records system events to syslog.
kk: Жүйедегі оқиғаларды жүйелік журналға жазып алады.

en: Content translation
kk: Контент аудармасы
