Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Changelog
ml: ചേഞ്ച്ലോഗ്

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Site information
ml: സൈറ്റ് വിവരങ്ങള്‍

en: Content translation
ml: ഉള്ളടക്ക വിവര്‍ത്തനം
