Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Status report
pa: ਹਾਲਤ ਵੇਰਵਾ
