Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Content
te: సారము

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Available updates
te: అందుబాటులో ఉన్న తాజాకరణలు

en: Performance
te: పనితీరు

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Site information
te: సైటు సమాచారం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి

en: Status report
te: పరిస్ధితి నివేదిక

en: Localization
te: స్థానికీకరణ

en: Content translation
te: విషయపు అనువాదం

en: Regional and language
te: ప్రాంతీయం మరియు భాష
