Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Input format
ug: كىرگۈزۈش فورماتى

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Testing
ug: سىناش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Status report
ug: تور بېكەتنىڭ يۈرگۈزىلىش دوكلاتى

en: Top 'page not found' errors
ug: ئەڭ كۆپ ئۇچرايدىغان ‹‹بەت ئېچىلمىدى››... خاتالىقلار

en: Logging and errors
ug: بېكەتكە كىرىش ۋە خاتالىق ئۇچۇرلىرى

en: Regional and language
ug: دۆلەت ۋە تىل

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
