Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Status report
bo: གནས་ཚུལ་སྙན་ཞུ

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།

en: Localization
bo: རང་ལུགས་ཅན

en: Top 'page not found' errors
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ

en: Logs and records system events to syslog.
bo: མ་ལག་གི་བྱ་འགུལ་རྣམས་མ་ལག་ཟིན་ཐོའི་ནང་འགོད་པ།

en: Content translation
bo: ནང་དོན་ཡིག་སྒྱུར

en: Logging and errors
bo: ཟིན་ཐོ་དང་ནོར་འཁྲུལ

en: Regional and language
bo: ས་ཁུལ་དང་སྐད་རིགས

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
