Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Views
gl: Vistas

en: Modules
gl: Módulos

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Database
gl: Base de datos

en: Available updates
gl: Actualizacións dispoñibles

en: Custom
gl: Personalizado

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Performance
gl: Rendemento

en: Caching
gl: Caché

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Site information
gl: Información do sitio

en: Permissions
gl: Permisos

en: Testing
gl: Probando

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: About
gl: Información

en: Status report
gl: Informe de estado

en: Localization
gl: Localización

en: Top 'page not found' errors
gl: Principais erros de "páxina non atopada"

en: Logs and records system events to syslog.
gl: Rexistra e garda os eventos de sistema no syslog.

en: Content translation
gl: Traducción do Contido

en: Logging and errors
gl: Rexistro e erros

en: Regional and language
gl: Rexionais e de idioma

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
