Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Changelog
is: Breytingaskrá

en: Views
is: Gagnasýn

en: Modules
is: Einingar

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Available updates
is: Uppfærslur í boði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Input format
is: Inntakssnið

en: Performance
is: Afköst

en: Caching
is: Flýtiminni

en: Appearance
is: Útlit

en: Site information
is: Upplýsingar vefs

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: Status report
is: Stöðuskýrsla

en: Top 'page not found' errors
is: Algengustu 'síða fannst ekki' villur

en: Logs and records system events to syslog.
is: Loggar og skráir kerfisatburði í syslog.

en: Content translation
is: Þýðing efnis
