Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Changelog
pl: Lista zmian

en: Views
pl: Widoki

en: Modules
pl: Moduły

en: User
pl: Użytkownik

en: Database
pl: Baza danych

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: Custom
pl: Własne

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: Performance
pl: Wydajność

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Testing
pl: Testowanie

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Password Policy
pl: Polityka haseł

en: About
pl: O stronie

en: Content language
pl: Język zawartości

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Status report
pl: Raport o stanie witryny

en: Localization
pl: Lokalizacja

en: Top 'page not found' errors
pl: Najczęstsze błędy nieznalezienia strony

en: Logs and records system events to syslog.
pl: Zapisuje informacje o zdarzeniach występujących w systemie, korzystając z programu syslog.

en: Content translation
pl: Wersje językowe zawartości

en: Logging and errors
pl: Dziennik i błędy

en: Regional and language
pl: Regionalne i językowe

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Available translation updates
pl: Dostępne aktualizacje tłumaczeń

en: Text formats and editors
pl: Formaty tekstu i edytory

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href=":module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href=":update">Update status handbook page</a>.
pl: Nie włączono powiadomień o nowych wersjach. Aby być na bieżąco z nowymi wydaniami, włączenie modułu Update Manager na stronie <a href=":module">administracja modułami</a> jest <strong>wysoce zalecane</strong>. Więcej informacji znajduje się na stronie podręcznika dotyczącej<a href=":update">Stanu aktualizacji</a>.

en: Basic site settings
pl: Podstawowe ustawienia witryny
