Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Modules
sk: Moduly

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Database
sk: Databáza

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Performance
sk: Výkon

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Testing
sk: Testovanie

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: About
sk: Informácie o

en: Content language
sk: Jazyk obsahu

en: Status report
sk: Hlásenie stavu

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: Top 'page not found' errors
sk: Chyby "stránka nenájdená"

en: Logs and records system events to syslog.
sk: Zaznamenáva systémové udalosti do syslogu.

en: Content translation
sk: Preklad obsahu

en: Logging and errors
sk: Zaznamenávanie a chyby

en: Regional and language
sk: Región a jazyk

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Available translation updates
sk: Dostupné aktualizácie prekladov

en: Text formats and editors
sk: Textové formáty a editory

en: Basic site settings
sk: Základné nastavenia stránky
