Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: Status report
sr: Извештај о стању
