Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Views
ur: ویوز

en: Modules
ur: موڈیولز

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات
