Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Modules
cs: Moduly

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Database
cs: databáze

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Custom
cs: Vlastní

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Performance
cs: Výkon

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Testing
cs: Testování

en: Password Policy
cs: Zásady pro hesla

en: About
cs: Popis

en: Content language
cs: Jazyk pro obsah

en: Notification
cs: Oznámení

en: Status report
cs: Hlášení stavu

en: Top 'page not found' errors
cs: Seznam nejčastějších chyb „stránka nenalezena“

en: Logs and records system events to syslog.
cs: Loguje a zaznamenává systémové události do syslogu.

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: Logging and errors
cs: Logování a chyby

en: Regional and language
cs: Regionální a jazyková nastavení

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Available translation updates
cs: Dostupné aktualizace překladu

en: Text formats and editors
cs: Formáty textu a editory

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href=":module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href=":update">Update status handbook page</a>.
cs: Upozornění na aktualizace není povoleno. Je <strong>silně doporučeno</strong> povolit modul "Update Manager" na <a href=":module">stránce správy modulů</a>, abyste měli informace o nově vydaných verzích. Pro více informací navštivte <a href=":update">stránku s příručkou ke kontrole aktualizací</a>.

en: Basic site settings
cs: Základní nastavení webu
