Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Views
et: Vaated

en: Modules
et: Moodulid

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Database
et: Andmebaas

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Custom
et: Kohandatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Performance
et: Jõudlus

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Appearance
et: Välimus

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Permissions
et: Õigused

en: Testing
et: Testimine

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: About
et: Programmist

en: Content language
et: Sisu keel

en: Status report
et: Olekuraport

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Top 'page not found' errors
et: Sagedasemad 'lehekülge ei leitud' vead

en: Logs and records system events to syslog.
et: Logib ja salvestab süsteemseid sündmusi.

en: Content translation
et: Sisu tõlkimine

en: Logging and errors
et: Logimine ja veateated

en: Regional and language
et: Regioon ja keel

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Available translation updates
et: Saadaolevad tõlgete uuendused

en: Text formats and editors
et: Tekstiredaktorid ja formaadid

en: Basic site settings
et: Saidi põhiseaded
