Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Views
he: היבטים

en: Modules
he: רכיבים

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Custom
he: מותאם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Performance
he: ביצועים

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Appearance
he: מראה

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: About
he: אודות

en: Content language
he: שפת התוכן

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Top 'page not found' errors
he: שגיאות 'עמוד לא נמצא' מובילות

en: Logs and records system events to syslog.
he: רושם ושומר אירועי מערכת ל-syslog.

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: Logging and errors
he: רישומי יומן ושגיאות

en: Regional and language
he: איזור ושפה

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Available translation updates
he: עדכוני תרגום זמינים

en: Uninstall modules
he: הסרת מודול

en: Basic site settings
he: הגדרות אתר בסיסיות
