Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: About
km: អំពី

en: Status report
km: របាយការណ៍​ស្ថានភាព

en: Localization
km: ការ​ធ្វើ​មូលដ្ឋានីយ​កម្ម

en: Top 'page not found' errors
km: កំហុស 'រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ' កំពូល

en: Logs and records system events to syslog.
km: ចុះកំណត់ហេតុ និង​កត់ត្រា​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រព័ន្ធ​ទៅ​កំណត់ហេតុ​ប្រព័ន្ធ ។

en: Content translation
km: ការបកប្រែ​មាតិកា

en: Logging and errors
km: ការចុះកំណត់​ហេតុ និង​កំហុស

en: Regional and language
km: តំបន់​ និង​ភាសា

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
