Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Views
oc: Vistas

en: Modules
oc: Moduls

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: Performance
oc: Performància

en: Caching
oc: Mesa en cache

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Site information
oc: Informacions

en: Testing
oc: Tèst

en: About
oc: A prepaus

en: Status report
oc: Tablèu de bòrd

en: Localization
oc: Traduccion

en: Top 'page not found' errors
oc: Principalas errors de tipe « pagina pas trobada »

en: Logs and records system events to syslog.
oc: Enregistra los eveniments del sistèma dins lo syslog.

en: Content translation
oc: Traduccion del contengut

en: Logging and errors
oc: Jornalizacion e errors

en: Regional and language
oc: Localizacion e lenga

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
