Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Modules
sl: Moduli

en: User
sl: Uporabnik

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Appearance
sl: Izgled

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Testing
sl: Testiranje

en: About
sl: O modulu

en: Content translation
sl: Prevod vsebine
