Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ

en: Input format
am: ግቤት ቅርፀት

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Status report
am: የሁኔታ ሪፖርት

en: Top 'page not found' errors
am: አናት ላይ የሚገኙ 'ገልጹ አልተገኘም' ስህተቶች
