Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Views
jv: View

en: Modules
jv: Modul

en: User
jv: Panganggo

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: Custom
jv: Kostum

en: Input format
jv: Format inputan

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Caching
jv: Tembolok

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Testing
jv: Ujian

en: About
jv: Ngenani

en: Status report
jv: Laporan status

en: Top 'page not found' errors
jv: Kaluputan 'kācā ora ditemokaké' sing paling akèh

en: Logs and records system events to syslog.
jv: Nyathet lan ngrekam kedadeyan sistim marang sislog.

en: Content translation
jv: Terjemahan kontén

en: Logging and errors
jv: Log mlebu lan kaluputan

en: Regional and language
jv: Tlatah lan bāsā

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
