Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Add new profile
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Profile type
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆའི་རིགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
