Profile (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: active
sr: активан

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Mark as default
sr: Сачувај као подразумевану

en: Save and make default
sr: Сачувај и означи као подразумевану
