Profile (8.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: active
bn: সক্রিয়

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: About
bn: সম্পর্কে
