Profile (8.x-1.0-alpha7) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: default
cy: rhagosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: active
cy: weithredol

en: Profile
cy: Proffil

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Apply
cy: Ceisio

en: Profiles
cy: Proffilau

en: Profile selection
cy: Dewis proffil
