Profile (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: active
fi: aktiivinen

en: Owner
fi: Omistaja

en: Profile
fi: Profiili

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Profiles
fi: Profiilit

en: About
fi: Tietoja

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Profile selection
fi: Profiilin valintalista

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Allowed roles
fi: Sallitut roolit

en: Profile types
fi: Profiilityypit

en: The human-readable name of this profile type.
fi: Ihmisten luettava nimi profiilityypille.

en: User view
fi: Näytä käyttäjän tiedot

en: Master
fi: Isäntä

en: Save and manage fields
fi: Tallenna ja ylläpidä kenttiä
