Profile (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: active
ku: چالاکە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: About
ku: دەربارە
