Profile (8.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Active
gu: સક્રિય

en: active
gu: સક્રિય

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
