Profile (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: default
is: sjálfgefið

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: active
is: virkur

en: Owner
is: Eigandi

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: About
is: Um
