Profile (8.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: default
km: លំនាំដើម

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: active
km: សកម្ម

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: About
km: អំពី

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
