Profile (8.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: default
nn: standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Default language
nn: Standard språk

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
