Profile (8.x-1.0-rc4) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: default
kk: әдепкі

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: active
kk: белсенді

en: Profile
kk: Профиль

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Registration
kk: Тіркелу
