Profile (8.x-1.0-rc6) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: active
eo: aktiva

en: Desc
eo: malkreske

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Apply
eo: Apliku

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Asc
eo: kreske
