Profile (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (112 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: default
sk: predvolené

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: active
sk: aktívny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Profile
sk: Profil

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: profile
sk: profil

en: not active
sk: nie je aktívny

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Changed
sk: Zmenené

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Profiles
sk: Profily

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Add profile
sk: Pridať profil

en: Registration
sk: Registrácia

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Profile selection
sk: Výber profilu

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: profiles
sk: profily

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Profile types
sk: Typy profilov

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Administer profile types
sk: Spravovať typy profilov

en: Whether the profile is active.
sk: Či je profil aktívny.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia

en: Types of profiles
sk: Typy profilov

en: Creating profiles
sk: Vytvoriť profily

en: A user will see tabs they have access to, when editing their main user account e.g. "Add personal information profile". The visibility of a tab depends on whether they can create multiple profiles or if they haven't created a profile of the type that doesn't allow multiple instances.
sk: Používateľovi sa pri úprave jeho hlavného používateľského konta zobrazia karty, ku ktorým má prístup, napr. "Pridať profil s osobnými informáciami". Viditeľnosť karty závisí od toho, či môže vytvoriť viacero profilov alebo či nevytvoril profil typu, ktorý neumožňuje viacero inštancií.

en: This is a private field.
sk: Toto je súkromné pole.

en: Provides configurable user profiles.
sk: Poskytuje konfigurovateľné profily používateľov.

en: Add profile type
sk: Pridať typ profilu

en: Profile type settings
sk: Nastavenia typu profilu

en: Allow multiple profiles
sk: Povoliť viacero profilov

en: Profile private
sk: Súkromný profil

en: Whether this field is private or not.
sk: Či je toto pole súkromné alebo nie.

en: Delete profile configuration
sk: Odstrániť konfiguráciu profilu

en: Publish selected profile configuration
sk: Zverejniť vybranú konfiguráciu profilu

en: Unpublish selected profile configuration
sk: Skryť vybranú konfiguráciu profilu

en: The user that owns this profile.
sk: Používateľ, ktorý vlastní tento profil.

en: Include in user registration form
sk: Zahrnúť do registračného formulára používateľa

en: Delete selected profile
sk: Odstrániť vybraný profil

en: Publish selected profile
sk: Zverejniť vybraný profil

en: Unpublish selected profile
sk: Skryť vybraný profil

en: A serialized array of additional data.
sk: Serializované pole dodatočných údajov.

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie

en: Limit the users that can have this profile by role.</br><em>None will indicate that all users can have this profile type.</em>
sk: Obmedziť používateľov, ktorí môžu mať tento profil, podľa kategórie.</br><em>Žiadny znamená, že tento typ profilu môžu mať všetci používatelia.</em>

en: Form mode: @mode
sk: Režim formulára: @mode

en: Reference to the profile of a user.
sk: Referencia na profil používateľa.

en: not default
sk: nie je predvolené

en: Mark as default
sk: Označiť ako predvolené

en: The %label profile has been marked as default.
sk: Profil %label bol označený ako predvolený.

en: The Profile module provides a fieldable entity, that allows administrators to define different sets of fields for user profiles, which are then displayed in the <a href="@user">My Account</a> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information.
sk: Modul Profil poskytuje entitu, ktorá umožňuje správcom definovať rôzne sady polí pre profily používateľov, ktoré sa potom zobrazujú v časti <a href="@user">Môj účet</a>. To umožňuje používateľom stránky zdieľať o sebe viac informácií a môže pomôcť komunitným stránkam usporiadať používateľov podľa konkrétnych informácií.

en: Profile types provide a way of grouping similar data for user profiles e.g. Personal information, Work etc. A default "Personal information type is provided. You may create more types and manage fields for each type from the <a href="@profile-types">Profile types</a> admin page. When creating a new profile type, you will be able to specify whether a user may create multiple profiles or make the profile form available when registering a new user.
sk: Typy profilov poskytujú spôsob zoskupovania podobných údajov pre profily používateľov. Napr.   e.g. osobné údaje, práca atď. Predvolene je k dispozícii typ "Osobné informácie". Ďalšie typy môžete vytvárať a spravovať polia pre každý typ na stránke <a href="@profile-types">Typy profilov</a>. Pri vytváraní nového typu profilu budete môcť určiť, či si používateľ môže vytvoriť viacero profilov alebo či bude pri registrácii nového používateľa k dispozícii formulár profilu.

en: Whether this is the default profile.
sk: Či je to predvolený profil.

en: The time when the profile was created.
sk: Čas vytvorenia profilu.

en: The time when the profile was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy profilu.

en: Language code field uninstalled from profile entity.
sk: Pole s kódom jazyka je odinštalované z entity profilu.

en: Create a new revision when a profile is modified
sk: Vytvoriť novú revíziu pri úprave profilu

en: Profile Type
sk: Typ profilu

en: Reference to a specific profile type of a user.
sk: Referencia na konkrétny typ profilu používateľa.

en: Manage user profiles.
sk: Spravovať profily používateľov.

en: Manage profile types, including fields.
sk: Spravovať typy profilov, vrátane polí.

en: Profile user status
sk: Stav používateľa profilu

en: Adds a check to prevent profiles to be indexed when the owner is not active.
sk: Pridá kontrolu, ktorá zabráni indexovaniu profilov, keď ich vlastník nie je aktívny.

en: The name of the selected profile type makes a good label.
sk: Názov vybraného typu profilu je dobrým označením.

en: You must require this relationship to use the Rendered Entity field type for this relationship
sk: Musíte vyžadovať tento vzťah, aby ste mohli používať typ poľa Zobrazená entita

en: @type profile
sk: @type profil

en: Profile of the type "@type" associate with a user.
sk: Profil typu "@type" je priradený k používateľovi.

en: Permission name updated.
sk: Názov povolenia bol aktualizovaný.

en: Language code key removed from profile entity definition.
sk: Kľúč jazykového kódu odstránený z definície entity profilu.

en: The uid entity key has been added to profiles.
sk: Do profilov bol pridaný kľúč entity uid.

en: @label profiles
sk: @label profily

en: User profiles.
sk: Profily používateľov.

en: The revision metadata fields have been added to profiles.
sk: Do profilov boli pridané polia metadát revízie.

en: Allow multiple profiles per user
sk: Povolenie viacerých profilov pre jedného používateľa

en: Whether this profile type allows revisions
sk: Či tento typ profilu umožňuje revízie

en: Profile form widget settings
sk: Nastavenia widgetu profilu

en: profile type
sk: typ profilu

en: profile types
sk: typy profilov

en: %type is used by 1 profile on your site. You cannot remove this profile type until you have removed all of the %type profiles. | %type is used by @count profiles on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type profiles.
sk[0]: %type používa 1 profil na vašej stránke. Tento typ profilu nemôžete odstrániť, kým neodstránite všetky profily typu %type.
sk[1]: %type sa používa v @count profiloch na vašej stránke. %type môžete odstrániť až po odstránení všetkých profilov %type.
sk[2]: %type sa používa v @count profiloch na vašej stránke. %type môžete odstrániť až po odstránení všetkých profilov %type.

en: Allow profiles of this type to be revisioned
sk: Umožniť revíziu profilov tohto typu

en: Saved the %label profile type.
sk: Typ profilu %label bol uložený.

en: Profile form
sk: Formulár profilu

en: The admin-facing name.
sk: Názov pre administrátora.

en: The user-facing name. If provided, shown on user pages instead of the admin-facing name.
sk: Názov určený pre používateľa. Ak je uvedené, zobrazuje sa na stránkach používateľov namiesto názvu určeného pre administrátora.

en: %label has been saved.
sk: %label bol uložený.

en: The profile has been saved.
sk: Profil bol uložený.

en: There are no profiles yet.
sk: Zatiaľ nie sú žiadne profily.
