Profile (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: active
sl: aktiven

en: Owner
sl: Lastnik

en: Profile
sl: Profil

en: profile
sl: profil

en: Profiles
sl: profili

en: About
sl: O modulu
