Profile (8.x-1.10) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: active
ast: activu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Profile
ast: Perfil

en: profile
ast: perfil
